08
mei
2013

VAKFIMIZDAN YENI BIR ETKINLIK,AHMET SERIF IZGOREN “AT SU ADIMI”ADLI SEMINER ILE ROTTERDAM’A GELIYOR

Vakfimiz yeni bir etkinlige daha imza atiyor.Liderlik ve Iletisim Uzmani,Yonetim Danismani Ahmet Serif Izgoren Meram Dostleri Dernegi ve Vakfimizinda icinde bulundugu bir organizasyon ile “At Su Adimi ” adli seminer icin Rotterdam’a geliyor.

Ahmet Şerif İzgören

Liderlik ve İletişim Uzmanı, Yönetim Danışmanı

Konuşma Konuları
-Avucunuzdaki Kelebek
-At Şu Adımı
-Dikkat Vücudunuz Konuşuyor – Beden Dili
-Hayatımız Film – Etkili İletişim
-Moks – Sizin Dükkan Torunlara Kalır mı?
-Süpermen Türk Olsaydı – Motivasyon, Girişimcilik, İş Kalitesi, Dürüstlük, Yurt Sevgisi, Hoşgörü
-Profesyonel Yönetim Becerileri
-Sunum Teknikleri
-Takım Çalışması
-Gelecek Yönetimi

Ahmet Şerif İzgören, 1965 yılında İzmir’de doğdu. Kuleli Askeri Lisesi’ni, ardından Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümü’nü bitirdi. Türk Silahlı Kuvvetleri’nde üsteğmen rütbesine kadar görev yaptı. Sonrasında, Ankara Üniversitesi TÖMER’in Bursa şubesini kurdu ve dört yıl yönetti. Devletten özel sektöre geçerek iki ayrı şirkette genel müdürlük yaptı. 18 Eylül 1996’da İzgören Akademi’yi (o zamanki adıyla Academy International’ı) kurdu. Northampton Üniversitesi Sunley Management Center’la beş yıllık bir işbirliği projesini yürüttü. 2001–2002 sezonunda Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde öğretim üyeliği görevinde bulundu.

Viyana, Kopenhag, Northampton, Kiev, Dortmund gibi kentler de dahil olmak üzere Urfa’dan Mardin’e kadar yüzlerce şehirde, 5.000’in üzerinde konferans ve eğitim verdi. 2004 yılında takım arkadaşlarıyla birlikte Türkiye Uğur Böcekleri Projesi’ni başlattılar. Proje bünyesinde eğitici eğitimi alan gençler Çocuk Esirgeme yurtlarına, devlet okullarına, cezaevlerine, Anadolu’nun kasabalarına gidip “dürüstlük, iş kalitesi, girişimcilik” değerlerini ve “vatan sevgisi, hoşgörü” ilkelerini öğrettikleri eğitimler verdiler. 2011’e gelindiğinde ücretsiz eğitim verilen vatandaşlarımızın sayısı 190.000’i geçti.

Hâlen İzgören Akademi’nin yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir. İzgören Akademi, altı şirketlik bir takımdır. Ankara, Antalya, Kayseri, Bursa ve Kocaeli’nde bölge müdürlükleri, 42 çalışanı, 16 ortağı vardır. Kurumun yönettiği markalar İzgören Akademi, Elma Yayınevi, Vizgo.net ve İzgören Yayınları’dır. Mavi Uğur Böceği olarak gençlere, İzgören Akademi bünyesinde de şirketlere eğitimler vermektedir. Yayımlanmış 17 kitabı vardır.

Yayınlanmış Eserleri
-Karaoklar Çetesi (2012)
-Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı (2010)
-40’ının da Kulpu Kırık 40 Türk (2010)
-Küçük Beyaz Uğur Böceği (2010)
-MOKS (2008)
-Bir Türk Zabitinin Anıları (2008)
-Uçan Halı Babam (2007)
-Eyvah İş Görüşmesi (2007)
-Eşik altı Büyücüleri (2006)
-Hıdır Kişisel Gelişiyor (2006)
-Süpermen ve Uğurböceği (2005)
-Avucunuzdaki Kelebek (2004)
-Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır (2002)
-Geleceğin Organizasyonunu Yaratmak (2001)
-İş Yaşamında 100 Kanguru (1999)
-Dikkat Vücudunuz Konuşuyor (1998)

Author: Bülent Yiğittop
Posted in: Duyurular, Faaliyetler

Trackback from your site.

Leave a comment