1- Ş.ERGÜN ÖZAKMAN

16 Ağustos 1989 tarihinde
göreve başlamış, 19 Şubat 1992 tarihinde Karaman’dan ayrılmıştır.




2- AYDIN ARSLAN

21 Şubat 1992 tarihinde göreve
başlamış, 17 Eylül 1993 tarihinde Karaman’dan ayrılmıştır.




3- HALİL NİMETOĞLU

27 Eylül 1993 tarihinde göreve
başlamış, 15 Nisan 1996 tarihinde Karaman’dan ayrılmıştır.




4- HAKKI TEKE

18 Nisan 1996 tarihinde göreve
başlamış, 30 Eylül 1999 tarihinde Karaman’dan ayrılmıştır.


5- ALİ AKAN

06 Ekim 1999 tarihinde göreve
başlamış, 09 Şubat 2003 tarihinde Karaman’dan ayrılmıştır.


6- İSMET METİN

09 Şubat 2003 tarihinde göreve
başlamış, 10 Eylül 2004 tarihinde Karaman’dan ayrılmıştır.


7- HASAN BASRİ GÜZELOĞLU

06 Ekim 1999 tarihinde göreve
başlamış, 09 Şubat 2003 tarihinde Karaman’dan ayrılmıştır.


8- FATİH ŞAHİN

15 Mayıs 2006 tarihinde
Karaman Valiliği görevine başladı.